Virgin Snatch i Thy Disease razem


W styczniu 2010 roku odbędzie się wspólna trasa krakowskich metalowców z Virgin Snatch i Thy Disease pod szyldem Creative Act Of Music Tour 2010.

Nick Cave tworzy muzykę do książki


Nick Cave postanowił przygotować muzyczną ilustrację do swojej nowej powieści, "The Death Of Bunny Munro".

Rolling Stones w Kongresowej - czyli premiera "Beats of Freedom"


Już dziś o 20. w Sali Kongresowej, po ponad 40 latach znów zabrzmi muzyka Stonsów. To właśnie od tego koncertu zaczyna się niezwykły film, o narodzinach rocka w Polsce- "Beats of Freedom - Zew wolności”. Na uroczystej premierze pojawią się zarówno kultowi polscy muzycy, jak i młodzi wokaliści. Od piątku obraz na ekranach kin w całym kraju.

Casting do nowego programu TVN "Top Model. Zostań modelką"


Pod koniec czerwca ruszają castingi do polskiej edycji autorskiego programu "American's Next Top Model". Do wygrania jest kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i sesja okładkowa w magazynie "Glamour". Emisja rozpocznie się jesienią 2010 roku na antenie telewizji TVN.

"Saga Zmierzch: Zaćmienie": znamy listę utworów


Wiem już, kto nagrał ścieżką dźwiękową do filmu "Saga Zmierzch: Zaćmienie". Album ukaże się 8 czerwca – na dwa tygodnie przed amerykańską premierą filmu.

znalezionych: 14598, strona 14 z 2920
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.