Eurowizja: Pierwsza dzika karta!


Poznaliśmy pierwszego wykonawcę, który otrzymał tzw. dziką kartę od TVP uprawniającą do startu w polskich preselekcjach do Eurowizji 2010.

Etiuda&Anima 2009: triumf dialogu międzypokoleniowego


Znamy wyniki obu konkursów 16. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima. Tematyka zwycięskich filmów oscyluje wokół, mniej lub bardziej typowych, więzi rodzinnych.

Lider Behemotha oskarżony o znieważenie uczuć religijnych


Do dwóch lat więzienia grozi liderowi deathmetalowego zespołu Behemoth Adamowi Darskiemu, oskarżonemu o obrazę uczuć religijnych. Podczas koncertu w Gdyni we wrześniu 2007 r. muzyk podarł Biblię.

Filmy na Brave Festival


Od 3-8 lipca w ramach festiwalu Brave ruszy kolejny przegląd filmów dokumentalnych. Unikatowe obrazy będzie można obejrzeć w Kinie Warszawa, w nowej sali Not.

Czesław w sam raz


Czesław Mozil (Czesław Śpiewa) zaprezentował pierwszy singel zapowiadający album "Pop", który ukaże się 12 kwietnia.

znalezionych: 14598, strona 15 z 2920
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.