Stworzą film z klocków Lego


Wytwórnia Warner Bros. "wybuduje" film z klocków Lego. Studio i producent Dan Lin zakupili prawa do produkcji związanej z tą najbardziej z popularnych zabawek i zatrudnili scenarzystów do stworzenia fabuły.

Gest dla kochanego Haiti


Słynny piosenkarz Charles Aznavour, senegalski muzyk Youssou N'Dour i około 40 innych artystów postanowiło nagrać w piątek w Paryżu specjalny klip, aby wesprzeć w ten sposób zbiórkę pieniędzy dla dotkniętego trzęsieniem ziemi Haiti - poinformował francuski kanał muzyczny Trace TV.

Były perkusista nagrywa z R.E.M


Bill Berry, były bębniarz grupy R.E.M., nagrał piosenkę na okolicznościowe wydawnictwo tria.

Oscary 2010: kandydaci do nominacji w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne


W Los Angeles ujawniono kolejną listę filmów, które mają szansę na nominację do Oscara – tym razem w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne.

Skandynawskie hałasy w Krakowie i Wrocławiu


Norwegowie Sindre Bjerga oraz Nils Rostad odwiedzą Kraków i Wrocław. Na koncertach towarzyszyć im będzie Hubert Napiórski ukrywający się pod pseudonimem Thaw.

znalezionych: 14598, strona 4 z 2920
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.