"DGP": Spóźnienie kolei nie boli


Pociągi PKP Intercity programowo przyjeżdżają z opóźnieniem - donosi "Dziennik Gazeta Prawna". Gazeta pisze, że przewoźnik woli płacić kary, niż dopasować rozkład jazdy do jeżdżącego coraz wolniej taboru

Rosja skorzysta na gazowym rabacie dla Ukrainy


Gazprom może zyskać co najmniej 3 mld dol. rocznie na nowej umowie Rosji z Ukrainą - oceniają rosyjscy analitycy.

Gminy walczą o drogę ze Śląska nad morze


Aż 55 gmin z czterech województw łączy siły, żeby doprowadzić do jak najszybszej rozbudowy drogi krajowej S11. Chociaż trasa jest jedną z najbardziej uczęszczanych w kraju, ma obecnie tylko jedną jezdnię. Według rządowych planów, rozbudowa zacznie się najwcześniej po 2013 r. Gminy chciałyby mieć drogę już teraz.

FIXING NBP: 2.8868 zł za dolara; 3.8958 zł za euro


W kolejnych miesiącach przyspieszy wzrost importu, co będzie skutkować zwiększeniem deficytu obrotów towarowych oraz deficytu na rachunku obrotów bieżących - poinformowali analitycy Ministerstwa Gospodarki w raporcie dot. sytuacji w handlu zagranicznym.

Dodatkowe cło na import z USA.


Komisja Europejska wydała zawiadomienie w sprawie przywrócenia stosowania, zawieszonych obecnie, karnych ceł na import wybranych towarów pochodzących z USA. Od 16 maja stawka cła ad valorem będzie wynosić 14 proc. Niezależnie od tego, od 1 maja stosowane jest cło dodatkowe ad valorem w wysokości 15 % na import dodatkowych ośmiu towarów pochodzących z USA.

znalezionych: 24075, strona 1 z 4815
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.