Niewidzialne zagrożenie


Przestrzeń wokół nas pełna jest niebezpiecznego smogu elektromagnetycznego, którego źródłem są sieci bezprzewodowe, telefony komórkowe i komputery. Z naszego raportu dowiesz się, jakie promieniowanie emitują urządzenia domowe oraz jak w prosty sposób zredukować dzienną dawkę.

Firma Microsoft opublikowała Biuletyn Bezpieczeństwa MS10-002, który dostarcza poprawkę do niedawno wykrytego błędu w przeglądarce Internet Explorer. Firma Intel udostępnia zestaw narzędzi dla programistów, który umożliwi tworzenie aplikacji dla netbooków opartych na procesorze Intel Atom. Dostępny na naszej stronie internetowej bądź wysyłany na życzenie. ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenieFirma ECS przygotowała nowy model, A890GXM-A, płyty głównej, opartej na nowym chipsecie AMD 890GX. Nowość na sklepowe półki ma trafić już niebawem, choć dokładny termin nie jest jeszcze znany. Nowość wyposażono w podstawkę AM3, cztery sloty modułów pamięci RAM typu DDR3 oraz trzy sloty PCI Express x16, z obsługą technologii ATI CrossFireX. 1. Zainteresowanie tematyką szybkiego pisania na komputerze - pobudzenie motywacji do nauki 2. Pisanie bezwzrokowe na tle różnych krajów, zalety i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Nasze wczorajsze doniesienia na temat usterki w Windows 7 okazała się nie do końca prawdziwa. Błąd występował z winy użytkowników, którzy nie doczytali instrukcji obsługi.

Klawiatura i mysz, których oprawy wykonane zostały z bambusowego drewna są przykładem tego, że Green IT przynosi produkty, które są nie tylko przyjazne środowisku, ale i odznaczają się innowacyjną stylistyką.

1. Organy spółek kapitałowych - aspekty ekonomiczno-organizacyjne odpowiedzialności organów ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Oferujemy indywidualne sesje coachingowe w zakresie: coaching kariery/zawodowy coaching związany z rozwojem zawodowym, awansem i karierą Klienta; przeznaczony jest dla ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Sophos chroni komputery dzięki antywirusowi, klientowi firewall, kontroli dostępu do sieci, szyfrowaniu, a teraz także technologii Data Loss Prevention, zapobiegającej przypadkowej utracie danych. Firma LG zapowiedziała wprowadzenie na europejskie rynki nowego modelu telefonu o nazwie Mini (model GD880). Nowość zwraca na siebie uwagę przede wszystkim poprzez swoją wyjątkowo prostą konstrukcję, dzięki której urządzenie łatwo zmieści się nawet w ciasnej kieszeni. Obudowa z plastiku wzbogacona została metalowymi wstawkami.Nasza-klasa oraz Mobile Experts podpisały umowę o współpracy, której celem ma być sukcesywne udostępnianie serwisów i aplikacji na telefony komórkowe i inne urządzenia mobilne. 1. Faktura: * rodzaje transakcji, które wymagają wystawiania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Rekordziści grożą, że to jeszcze nie koniec. Xtreme Addict i Kuba_TM na naszym Forum zaprezentowali owoce zabaw z nowym, produkowanym w wymiarze technologicznym 32 nm, sześciordzeniowym procesorem Intel "Gulftown".

Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych w Polsce


Ministerstwo Finansów wpadło na nowy pomysł. Powstać ma „Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych”.

Rządowe instytucje pod cyberostrzałem!


Tak, jak rząd obecnie musi odpierać ataki ze strony opozycji i CBA, tak polskie instytucje rządowe musiały odeprzeć cyberatak, którego źródła pochodzą prawdopodobnie z Rosji.

Unia Europejska zbada, czy Google jest monopolistą (aktualizacja)


Komisja Europejska otworzyła dochodzenie antymonopolowe przeciwko Google’owi. Inicjatywa wyszła od porównywarek cen Foundem i Ciao.

Gigabyte też już ma płytę główną z układem P67


Mimo że oficjalnie pojawić ma się dopiero w przyszłym roku, to już teraz, na targach Computex 2010 układ logiki Intel P67 jest tak popularny, jakby miał mieć premierę już lada dzień. Kolejnym producentem, który na targi zabrał płytę główną z układem P67 jest firma Gigabyte.

Jeżeli twoja firma wytwarza odpady niebezpieczne to zapraszamy do współpracy. Jeśli chodzi o odpady niebezpieczne to bezsprzecznie jesteśmy liderem jeśli chodzi o odbiór i transport odpadów niebezpiecznych. Odbieramy i transportujemy również odpady niebezpieczne pochodzenia medycznego. Zapewniamy bezpieczny transport, tak żeby odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne bezpieczne dotarły do miejsca utylizacji.

Nowa linia rozwiązań dla firm od Panda Security


Wprowadzone zmiany w produktach mają na celu redukcje zużycia zasobów oraz poprawę efektywności zarządzania siecią. Wszystkie rozwiązania są kompatybilne z NAC, Windows Server 2008 SP2 i Vista SP2.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.