Ostatnia szansa na spotkanie z legendą gitary jazzowej


Krótka wiosenna trasa koncertowa legendarnego gitarzysty Jima Halla jest prawdopodobnie jego ostatnią wizytą na Starym Kontynencie. Obejmująca zaledwie kilka koncertów (między innymi Wiedeń, Amsterdam, Paryż oraz koncert w warszawskiej Filharmonii Narodowej) zajmuje blisko osiemdziesięcioletniemu artyście prawie trzy tygodnie, dzielone równomiernie na odpoczynek, podróże i wieczorne koncerty. Jak potwierdził, w rozmowie telefonicznej, trudy przemieszczania się są dla niego już byt uciążliwe i...

Pewnie wiele razy każdy z fanów programu, oglądając go w TV zastanawiał się, co kierowało osobami decyzyjnymi, iż zdecydowały się pokazać danego tancerza jurorom? Uczestnik taki najczęściej tańczyć nazbyt dobrze nie potrafi, często zdarzy mu się pomylić kroki, bądź wykazać totalnym brakiem poczucia rytmu. Gdzie więc sens i logika takiego postępowania? Płyta króla Pop ciągle na topie, jednak mocno po piętach depcze Jacksonowi nowy album grupy Behemoth. Już tylko 80 dni pozostaje do jubileuszowej, 15. edycji festiwalu literackiego Port Wrocław 2010, zaplanowanego w ostatni weekend kwietnia, w zupełnie nowym i póki co owianym tajemnicą miejscu.15 listopada, w ramach programu "Dziedzictwo Chopina" w Willi Decjusza, odbędzie się ostatni w tym roku koncert z mini-cyklu wokalnego "Fryderyk Chopin i Romantycy", którego tematem będą motywy narodowe w muzyce XIX w. Wystąpią: Katarzyna Słota-Marciniec (mezzosopran) i Emilia Bernacka-Głowala (fortepian). Dodatkową atrakcją będzie występ Chóru Dziecięcego "Capella św. Cecylii" pod artystycznym kierownictwem Małgorzaty Mazur, z towarzyszeniem Barbary Hawling (fortepian). Terry Gilliam wyśmiał plotki jakoby Colin Farrell miałby zastąpić Johnny'ego Deppa w roli głównej w filmie "Man Who Killed Don Quixote". Jeden z najwybitniejszych polskich dokumentalistów, wychowawca kilku pokoleń filmowców Kazimierz Karabasz odsłonił w czwartek w Łodzi w Alei Gwiazd swoją gwiazdę.

Swoje 15-lecie obchodzi firma Gutek Film - "dziecko" Romana Gutka, współtwórcy Warszawskiego Festiwalu Filmowego, inicjatora Ery Nowe Horyzonty, propagatora dobrego kina. "Gutkowi" widzowie mogą spodziewać się mnóstwa atrakcji przez najbliższy rok.

W teatrze w Parmie, na północy Włoch, wystawiono "Emigrantów" Sławomira Mrożka w reżyserii Jerzego Stuhra. Sztuka w Teatro Due, która miała premierę w piątkowy wieczór, grana będzie do 8 listopada. Woody Alen wraca do Londynu. Jego najnowszy film, który amerykański reżyser ponownie nakręci w stolicy Anglii, zatytułowany będzie "You Will Meet A Tall Dark Stranger" - poinformował "Hollywood Reporter".

Ronnie Wood, gitarzysta The Rolling Stones, po raz ósmy trafił na odwyk. W klinice w Londynie będzie próbował pokonać problemy z alkoholem. Serj Tankian zapewnia, że wbrew niedawnym doniesieniom nie ma na razie szans na reaktywację grupy System Of A Down. Amerykańscy hipsterzy z formacji Ear Pwr zagrają w listopadzie dwa koncerty w Polsce. Grupa wystąpi we Wrocławiu i Krakowie.Travisowi Barkerowi, perkusiście zespołu Blink 182 groził areszt. Muzyk wdał się w awanturę ze swoją byłą żoną i odmówił opuszczenia jej domu. Mike Juge rozważa nakręcenie kontynuacji filmu "Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę". 13 listopada ukaże się album "Hard Land Of Wonder". Będzie to pierwsze od dziewięciu lat solowe wydawnictwo Anity Lipnickiej.

Chris Weitz: internauci mieli duży udział w powstaniu filmu "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu"


Reżyser filmu "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" przyznał, że fani filmów z cyklu "Zmierzch" pomogli mu w stworzeniu sequelu filmu, który niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

Slyde w klubie Karmel


Gościem kolejnej edycji Stereo Stock będzie Londyńczyk Jason Cohen (znany też jako Laidback), producent i didżejski reprezentant duetu Slyde. Impreza odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Karmel (ul. Kredytowa 6).

Noel Gallagher dobrze się bawi solo


Noel Gallagher przygotowuje się do nagrania albumu solowego.

Daniel Olbrychski w filmie Miklosa Jancsó


Węgiersko-austriacko-polska koprodukcja "Szlag trafił sprawiedliwość!" otworzy 2 lutego 41. Węgierski Tydzień Filmowy - przypomina Polski Instytut Sztuki Filmowej.

The Hives: EP-ka pełna coverów


Zespół The Hives szykuje nowy album. Wcześniej jednak fani doczekają się EP-ki.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice