Malevolent Creation w studiu


Weterani amerykańskiej sceny deathmetalowej z grupy Malevolent Creation nagrywają nowy album "Invidious Dominion".

Przebywający cały czas w szwajcarskim areszcie Roman Polański - polski reżyser, scenarzysta i aktor - wciąż ma nadzieję na możliwość wyjścia z więzienia za kaucją. "W tym celu gotowy jest zapłacić naprawdę znaczną kwotę" - powiedział adwokat artysty, Herve Temime. Roman Polański w piątek opuści więzienie i zostanie osadzony w areszcie domowym w swej alpejskiej willi w Gstaad - poinformował w środę rzecznik szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości Folco Galli. Tim Burton, twórca najnowszej adaptacji opartej na ponadczasowym i magicznym dziele Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów", przyznał, że inspiracją dla postaci Białej Królowej, w której rolę wcieliła się Anne Hathaway, była... Nigella Lawson.Amerykański reżyser Oliver Stone prowadzi rozmowy z prezydentem Iranu Mahmoudem Ahmadineżadem dotyczące realizacji filmu dokumentalnego o irańskim przywódcy. Ron Howard chciałby zrealizować ekranizację "Mrocznej Wieży", opus magnum mistrza horroru, Stephena Kinga. W poniedziałek, 19 października, warszawski Corruption rozpoczął nagrania nowego albumu "Bourbon River Bank".

Właśnie trafiły do sprzedaży bilety na koncert Zu, The Mount Fuji Doomjazz Corporation, Bonga-Ra oraz Drumcorps. Będzie to pierwszy dzień Asymmetry Festival, którego druga edycja odbędzie się w dniach 29.04-02.05.2010 we wrocławskim klubie Firlej.

Wystawę 75 fotografii i 43 litografii Davida Lyncha - jednego z najbardziej oryginalnych i kontrowersyjnych amerykańskich reżyserów - będzie można oglądać od środy w katowickim Rondzie Sztuki. W otwarciu ekspozycji - jednym z najważniejszych wydarzeń 18. Festiwalu Ars Cameralis Silesiae Superioris - weźmie udział sam autor. "Enter Sandman", "Nothing Else Matters" czy "Master Of Puppets" - te utwory na pewno usłyszą fani Metalliki podczas koncertu, który odbędzie się środę, 16 czerwca, na warszawskim lotnisku Bemowo.

Pochodząca z Tarnowskich Gór grupa Mouga przygotowała drugi teledysk promujący jej debiutancką płytę "The God and Devil's Schnapps". Klip powstał do balladowego utworu "I Can Hold" . Clive Owen wzruszał się za każdym razem, kiedy czytał scenariusz swojego nowego filmu "The Boys Are Back". Biff, PIN, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing oraz łotewska grupa BrainStorm wystąpią 26 czerwca na scenie w zakolu Wisły podczas krakowskich Wianków. Gwiazda wieczoru zostanie ujawniona 10 maja.Pod koniec maja przyjedzie do Polski amerykańska formacja Lamb Of God, gwiazda tzw. New Wave Of American Heavy Metal. Kristen Wiig zagra główną rolę w filmie "Clown Girl". Game chciałby nagrać album z Nasem. Raper jest przekonany, że gdyby zebrali się w sobie, płyta powstałaby w tydzień.

Golden Life zagra w koncercie "Gwiazda za abonament"


31 stycznia w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Gwiazda za abonament". Tym razem wystąpi grupa Golden Life.

Wielki finał Filmowego Pościgu Lata


Trwa ostatni etap Filmowego Pościgu Lata. W sobotę 29 sierpnia finaliści spotkają się w 17 kinach Cinema City w Polsce, aby ostatni raz w tym roku stanąć do walki o wycieczkę do Hollywood.

Wystawa prac Leona Tarasewicza na Podlasiu


Kilkanaście prac - m.in. obrazów, instalacji przypominających lampy oraz wydruków na banerach znalazło się na nietypowej wystawie wybitnego malarza współczesnego Leona Tarasewicza, która w piątek wieczorem została otwarta w Łapiczach koło Krynek (Podlaskie).

Band of Joy - nowy zespół Roberta Planta


Robert Plant zakończył prace nad nowym materiałem, który nagrywał z grupą Band of Joy.

Nolan: Nie jestem fanem 3D


Reżyser "Mrocznego rycerza" Christopher Nolan przyznał, że "nie jest fanem 3D", dodając, że ewentualny sequel przygód Batmana zrealizowany zostanie w tradycyjnej technologii.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice