Jack White chce powrotu The White Stripes


Jack White ma nadzieję, że już niebawem rozpocznie z Meg prace nad nowym albumem The White Stripes.

Daniel Olbrychski jest jednym z nielicznych polskich aktorów o międzynarodowej sławie. Przyjaźni się z Nikitą Michałkowem, grał u boku największych gwiazd, a teraz, po skończonych zdjęciach do "Salt", w którym partneruje mu Angelina Jolie, przyjął rolę w serialu "Czas honoru". Członkowie grupy ABBA rozważają reaktywację na jeden koncert. Krążek zwycięzcy programu stacji TVN "Mam talent!", Marcina Wyrostka triumfuje na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce (OLIS) zaszły widoczne zmiany. Wyrostek zepchnął z pierwszego miejsca Lady GaGę.Zapraszamy do odsłuchu piosenek IRY z nowej płyty "9", która ukaże się 30 października. Codziennie do piątku na profilu grupy tylko w serwisie Muzzo.pl będzie pojawiał się nowy numer. Magiczny latający fortepian przenosi z Warszawy do Londynu dwójkę dzieci, które odbywają tę niezwykłą podróż przy dźwiękach muzyki Chopina - tak w skrócie przedstawia się fabuła filmu "Projekt Chopin", nowego dzieła nagrodzonych Oscarem twórców "Piotrusia i wilka". Juliette Binoche, która jest twarzą tegorocznej edycji festiwalu w Cannes, podzieliła się z polskimi dziennikarzami opinią na temat swojego udziału w najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring". Francuska aktorka gra w nim jedną z głównych ról.

Już w najbliższą sobotę, 24 kwietnia rozpocznie się kolejny tydzień muzyczny w OCH Teatrze. W tym czasie na deskach teatru wystąpią m.in. Carmen Moreno, Anna Srafińska, Maciej Zakościelny, Sława Przybylska czy Lora Szfran.

Oficjalną piosenką tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej jest... Stop! Zastanów się. To pytanie należy do podchwytliwych. Jeśli nie wiesz, skorzystaj z koła ratunkowego. Na przykład z tego tekstu. Najnowsza polska komedia pt. "Ciacho" odnotowała rekordowe otwarcie. W ciągu trzech dni wyświetlania pełen humoru film w reżyserii Patryka Vegi zgromadził prawie 216 tysięcy widzów i zdystansował najpopularniejsze polskie komedie minionego sezonu.

Do 21 marca w Paryżu trwa retrospektywa filmów Andrzeja Wajdy. Na 4 maja formacja Soulfly wyznaczyła datę premiery nowego albumu. Dzieło nosi tytuł "Omen". Film "Najlepszy mały burdelik w Teksasie" doczeka się nowej wersji.Robert De Niro, zapytany o swoje reżyserskie plany podczas Taormina Film Festival, gdzie odbierał nagrodę za osiągnięcia filmowe, przyznał, że zamierza wyreżyserować jeszcze dwa, może trzy filmy w swojej karierze. Ponad 2 tys. wystawców z 39 państw prezentuje nowości wydawnicze na Targach Książki w Lipsku, które rozpoczęły się w czwartek. Jak co roku polską ekspozycję przygotował Instytut Książki. Warner List to przeboje filmowe na jednej liście – 75 filmów na DVD wytwórni Warner Bros. w dobrych cenach.

Red Hot Chili Peppers: pierwszy koncert od 2008 roku


Grupa Red Hot Chili Peppers zagra po raz pierwszy od 2008 roku.

OLIS: wielki powrót Metalliki


Pierwsza odsłona europejskiego Sonisphere Festival 2010, która odbyła się na warszawskim Bemowie, pozostawiła swój ślad także na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce - OLIS. Do zestawienia trafiły bowiem aż dwie leciwe produkcje formacji Metallica w tym legendarny krążek "Master Of Puppets" z 1986 roku.

Turbo na progu życia


W serwisie Muzzo.pl możecie już przedpremierowo posłuchać utworu "Na progu życia", który zapowiada nowy, oczekiwany album grupy Turbo - "Strażnik Światła".

Próba bicia Rekordu Guinnessa na najdłuższy koncert fortepianowy


Podróżnik, 54-letni Romuald Koperski rozpoczął w środę przed południem w Gdańsku próbę pobicia Rekordu Guinnessa na wykonanie najdłuższego koncertu fortepianowego. Obecny rekord należy do Węgra Charlesa Brunnera i wynosi 101 godzin i 7 minut.

Whitney: Kolejny skandal!


Amerykańska wokalistka Whitney Houston zawodzi fanów podczas trwającej obecnie trasy koncertowej po Australii. Podczas występu w Sydney część publiczności wyszła z koncertu!

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.