Christina Aguilera: Seksowna mama. Zobacz!


Christina Aguilera, która wychowuje 2-letniego syna Maksa wraz z mężem Jordanem Bratmanem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuła się sexy. Autorka przeboju "Dirrty" pragnie także, aby jej syn dorastał rozumiejąc to, że kobietom wolno wyrażać na co dzień swoją seksualność.

W stołecznym Teatrze Narodowym trwają próby przed sobotnią premierą spektaklu "Dozorca" na podstawie sztuki Harolda Pintera, laureata Nagrody Nobla z 2005 roku. W roli głównej występuje Janusz Gajos. We wtorek fragmenty spektaklu pokazano dziennikarzom. Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego "Dom zły" już 27 listopada zagości w kinach całej polski. Obraz został nagrodzony m. in. za reżyserię na festiwalu Gdyni oraz zdobył Nagrodę Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Joe Satriani rozpoczął nagrywanie nowej solowej płyty.We wtorek, 4 maja wydawnictwo Matador wyda piąty album w dyskografii supergrupy The New Pornographers. Krążek zespołu łączącego gatunki indie i power pop nosi tytuł "Together". Elijah Wood jest przekonany, że James McAvoy doskonale sprawdziłby się w roli Bilbo Bagginsa w filmie "The Hobbit", prequelu "Władcy Pierścieni". Gwiazda serialu "Heroes" będzie partnerować Josephowi Gordonowi-Levittowi w thrillerze "Premium Rush".

W sieci można zobaczyć najnowszy teledysk składu Smagalaz, który nagrywa dla wytwórni Wielkie Joł.

Kim Cattrall przygotowuje się do ponownego useksualnienia świata sztuki - po raz drugi rozbierze się, by pomóc w zatrzymać klasyczny renesansowy obraz w Wielkiej Brytanii. Zobacz zdjęcia z planu teledysku zespołu Monopol do singla "Zodiak na Melanżu" promującego album "Product of Poland"!

Steven Spielberg i Stephen King zrealizują serial "Under the Dome". Pojawiły się w sprzedaży bilety na koncert zespołu Billy Talent. Kalifornijska grupa zagra 13 lutego 2010 w warszawskiej Stodole. Kanadyjska gwiazda przyjedzie do Polski promować swój trzeci album "Billy Talent III". Do sieci trafił nowy utwór Breta Michaelsa. Numer nosi tytuł "Wasted Time".Choć na nasze ekrany trafiły w piątek aż trzy krajowe produkcje, to również duńsko-norweskie "Zniknięcie" wpisuje się w polski kontekst. "Piątą wodą po Kieślowskim" nazywa film Erika Poppe'a jeden z krytyków. Targający irlandzkim kościołem katolickim skandal związany z seksualnym molestowaniem przez duchownych sprowokował Sinead O'Connor do kolejnej gniewnej wypowiedzi na temat papieża. Irlandzka wokalistka uważa, że list Benedykta XVI to za mało, a on sam powinien zrezygnować ze stanowiska. Corinne Bailey Rae "The Sea", EMI

Cztery koncerty GO Rock Festiwal


Cztery koncerty złożą się na tegoroczny festiwal GO Rock. Jego zasadniczą część stanowi konkurs, do którego zgłosiła się rekordowa liczba 278 zespołów. Jury spośród nich wyłoniło trzynastu wykonawców, którzy zagrają na żywo na scenie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Niemen na koniec Sopotu


Na zakończenie 46. Międzynarodowego Sopot Festival 2009, w niedzielny wieczór, na deskach Opery Leśnej w Sopocie w repertuarze Czesława Niemena zaprezentowali się m.in. Stanisław Soyka, Maryla Rodowicz oraz Kasia Kowalska. Artystom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego.

Jamie Stewart: to dla mnie najlepszy zespół na świecie


Już w weekend dwa koncerty w Polsce (Wrocław i Kraków) zagra grupa Railcars. O Amerykanach lider zespołu Xiu Xiu Jamie Stewart mówił: "Railcars są dla mnie najlepszym zespołem na świecie. Wyobraźcie sobie The Beatles spotykających Can i wystrzelcie to brzmienie w startosferę".

Ukaże się album o Volkerze Schlöndorffie


Volker Schlöndorff, zdobywca pierwszego Oscara dla powojennych Niemiec, zostanie uhonorowany na tegorocznym Festiwalu Plus Camerimage Nagrodą za Całokształt Twórczości dla Reżysera. Z tej okazji Fundacja Tumult, organizator festiwalu, przygotowuje w ramach ekskluzywnej serii książek "Lifetime Achievements" o sławnych reżyserach album o życiu i twórczości Volkera Schlöndorffa.

Nowy singiel i trasa koncertowa Oceanu


Zespół Ocean rusza w kolejną trasę promującą płytę "Cztery". Album właśnie został nominowana do nagrody Fryderyka w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii - "Płyta roku - Rock". Trasa zbiega się w czasie z premierą drugiego singla z płyty, pod tytułem "Wołam Cię".

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.