Porywista Furia


"Halny" - to tytuł nowej EP-ki blackmetalowców z katowickiej Furii.

Jak donosi magazyn "Party", powrót Kasi Cichopek do "Tancerzy" nie został jeszcze potwierdzony. Brytyjski wokalista Pete Doherty chciał popełnić samobójstwo w dniu 30. urodzin. 16 kwietnia ukazał się nowy album Pink Freud zatytułowany "Monster Of Jazz". Grupa w przyszłym miesiącu wyruszy w trasę promującą dzieło.Joaquin Phoenix, który w zeszłym roku porzucił aktorstwo dla muzyki rapowej, zdradza sekrety swojej decyzji w filmie mockumentalnym. Okładka nowego albumu Scissor Sister budzi olbrzymie kontrowersje. O zdjęcie, które trafi na płytę "Night Work", zespół stoczył bitwę z wytwórnią. Jazz Camping Kalatówki, czyli jesienne spotkania polskich muzyków jazzowych w Tatrach, rozpocznie się 28 września i potrwa do 4 października.

Dokładnie o godz. 21.25 Madonna weszła na scenę - entuzjastycznie witana przez fanów, zgromadzonych na lotnisku na warszawskim Bemowie.

W najbliższą sobotę, 5 września, z okazji 63. rocznicy urodzin wokalisty grupy Queen, Freddiego Mercury, serwis Miasto Muzyki przygotowało dla sympatyków zespołu wyjątkową niespodziankę. W ostatnich dniach często słyszymy utwór "Requiem d-moll (KV 626)" (lub po prostu "Requiem") - jedno z najwybitniejszych dzieł Mozarta.

Nathalie And The Loners "Go, Dare", Ampersand / Isound Dwie niepublikowane nowele szwedzkiego autora kryminałów - Stiega Larssona - zostały znalezione sześć lat po śmierci pisarza. Do darmowej, największej na świecie internetowej biblioteki Google Book Search trafią na razie tylko książki wydane w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii - głosi nowa wersja umowy Google z wydawcami, przedstawiona 13 listopada w Sądzie Federalnym USA. Nowa wersja umowy to efekt m.in. protestów wydawców z Europy, którzy obawiali się naruszania przez internetowego giganta ich praw autorskich.Po dwóch latach spędzonych na półkach film "Shanghai" z Johnem Cusackiem znalazł dystrybutora w Chinach. Rhys Ifans zamierza grać w filmach, które będą mogli oglądać najmłodsi. Już 14 listopada odbędzie się kolejne wydarzenie cyklu kultura.uw. Bohaterem tegorocznego spotkania z cyklem Nowy Okólnik będzie Miłosz Bembinow jeden z najbardziej znanych młodych kompozytorów, wywodzących się z warszawskiej uczelni muzycznej, uczeń Stanisława Moryty (kompozycja) i Antoniego Wita (dyrygentura).

Metalowa "Generacja 2010"


Ojcowie grindcore'a, czyli brytyjski Napalm Death, oraz olsztyński Vader, będą gwiazdami 30. edycji koszalińskiego festiwalu rockowego Generacja.

Gojira razy dwa


Jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie ekstremalnej - francuska Gojira, wystąpi dwukrotnie w Polsce pod koniec wakacji.

Rzuca muzykę. Za kilka miesięcy


Brytyjska wokalistka Lily Allen planuje odpocząć od śpiewania.

Bob Dylan nie kpi ze świąt Bożego Narodzenia


Bob Dylan zapewnia, że jego bożonarodzeniowa płyta powstała bez najmniejszej nutki ironii.

Czesław Śpiewa: Chcę, by każdy mnie kochał


W rozmowie z INTERIA.PL Czesław Mozil opowiada o tym, jak powstawał album "Pop" i wykłada kilka swoich poglądów na tematy życiowe m.in. na temat zdrady i religijności.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.