Oligofrenopedagogika (Kraków)


Cel: - Pozyskanie umiejętności i wiedzy niezbędnych do świadomego i refleksyjnego organizowania środowiska edukacyjnego uczniów o różnym stopniu niepełnosprawności i rodzaju ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: studia podyplomowe

AutoMapa wprowadza funkcję wysyłania wiadomości alarmowej SMS pomagającą uzyskać błyskawiczną pomoc w przypadku kryzysowej sytuacji na drodze. Podana przez nas informacja o wprowadzeniu w tym tygodniu wielkiej aktualizacji Snow Leoparda okazała się nieprawdziwa. Ostatnia kompilacja zestawu łatek została dopiero wysłana do deweloperów. Haker zanany jako MuscleNerd złamał zabezpieczenia iPada, które uniemożliwialy użytkownikowi uzyskania prawa roota na iPhone OS.Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie Design strony domowej Google'a z wyszukiwarką został właśnie opatentowany. Co ciekawe, gigant z Mountain View starał się o przyznanie patentu od pięciu lat.

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs, który przygotuje do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kłopotów firmy z Cupertino ciąg dalszy. Tym razem chińska firma, która sprzedaje od zeszłego roku tablet P88, chce pozwać Apple'a za design iPada, który wygląda identycznie jak ich urządzenie. Samsung dodaje do swojej oferty netbooków kolejne dwa modele, z 10-calowymi ekranami podświetlanymi diodami LED, które wyposażono w procesor Atom N270 lub N280.

Panda Labs informuje, że pewien aktywny spamer używa sfałszowanego zawiadomienia o aktualizacji programu Microsoft Outlook, do instalowania koni trojańskich na komputerach ofiar. Do włoskiego urzędu antymonopolowego wpłynęła skarga na Google’a. Wydawcy gazet skarżą się, że ich publikacje są dostępne na Google News. ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenieW pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały wideotelefony Asus AiGuru SV1, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z tymi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście. Przygotuj się do pracy na stanowisku specjalisty ds. funduszy unijnych! Przyjdź na certyfikowany kurs w dniach 4-6 wrzesień 2009 r. i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista.

Microsoft będzie informował rządy krajów o błędach swojego oprogramowania


Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać.

Samsung R1, czyli kieszonkowy odtwarzacz multimedialny


Samsung oficjalnie prezentuje swój nowy odtwarzacz multimedialny, wyposażony w 2,6-calowy ekran dotykowy, 8 lub 16 GB pamięci oraz funkcję miksowania piosenek.

Obudowa komputerowa tylko dla Polaków


Firma Tacens wypuściła specjalną edycję nowej obudowy, Thylon SE, przeznaczoną wyłącznie na Polski rynek.

Orange najmniej lubianą marką operatorów GSM?


Magazyn "Trade Marketer" przeprowadził sondaż na próbie losowej internautów, w której wzięło udział 1 026 ankietowanych. Celem sondażu było określenie najmniej lubianego operatora telefonii komórkowej.

Niemcy: kara za niezabezpieczoną sieć WiFi


Jeżeli mieszkasz w Niemczech, lepiej się podszkol z obsługi ruterów, bo jeśli ustawione przez ciebie zabezpieczenia będą za słabe, w razie włamania do twojej sieci bezprzewodowej to ty zapłacisz karę!

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.