Damian Lewis w filmie o zbiegach z kolonii karnej


Aktor zagra w filmie przygodowym "Man is Wolf to Man".

Multikino i Silver Screen zaprasza na Nocny Maraton Filmowy – Noc Grozy z premierowym filmem "[REC] 2". Hugh Grant jest przekonany, że wie, dlaczego wciąż jest samotny. Aktor uważa mianowicie, że odpowiada za to jego ulubiony sport, golf. 7. edycja festiwalu PLANETE DOC REVIEW odbędzie 7-16 maja w Warszawie (Kinoteka, Muranów i Iluzjon), a 7-9 maja w ramach "weekendu z cyfrowym PLANETE DOC REVIEW" - również w 19 miastach w całej Polsce. Na tegoroczną edycję festiwalu napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń. Spośród setek filmów, organizatorzy wybrali przeszło 150 najlepszych filmów dokumentalnych, które objechały największe festiwale filmowe na całym świecie.Kilka dni temu Natasza Urbańska wróciła z podróży do Indii. W paryskiej Filmotheque du Quartier Latin trwa retrospektywa filmów Krzysztofa Zanussiego. Polski reżyser spotkał się z francuskimi widzami w sobotę, 10 kwietnia, przy okazji seansu "Suplementu" i w niedzielę, 11 kwietnia, po projekcji filmu "Persona non grata". Juz za niespełna sześć miesięcy odbędzie się kolejna, 17. edycja festiwalu Castle Party w Bolkowie.

Jennifer Morrison, odtwórczyni roli Cameron w serialu "Dr House", powróci na plan produkcji.

W poniedziałek, 12 kwietnia ukaże się nowa płyta Ushera zatytułowana "'Raymond V Raymond". Albumu można już posłuchać w sieci. Bill Paxton zastąpi Dennisa Quaida w obsadzie nowego filmu Stevena Soderbergha "Knockout".

Terry Gilliam wyreżyseruje "Potępienie Fausta" Hecotra Berlioza w Operze Narodowej w Londynie. Dla byłego członka grupy Monty Pythona będzie to operowy debiut. 24 listopada ukaże się kompilacja podsumowująca serię dobroczynnych koncertów Bridge School Benefit, które organizuje Neil Young. James Murphy z LCD Soundsystem wzgardził propozycją współpracy z Janet Jackson.W związku z pojawiającymi się w prasie zarzutami o plagiat pod adresem plakatu do filmu "Różyczka", dystrybutor obrazu Monolith Films zastrzegł, że posiada zgodę autora plakatu filmu "Elegia" "na wykorzystanie tego pomysłu" przy promocji filmu Jana Kidawy-Błońskiego. Już od 12 marca na ekranach naszych kin film "Beats of Freedom – zew wolności" - opowieść o muzyce i buntownikach Polski lat 80. Niepokorni i wyzwoleni - tacy byli wówczas dzisiejsi rodzice. Dla tego pokolenia muzyka była czymś więcej, niż tylko rozrywką. Nie musieli działać w opozycji, żeby pokazać, że stoją obok systemu. Zaskakujące wyniki prac komisji (tylko czterech wykonawców) wybierającej uczestników polskich preselekcji do Eurowizji 2010 mocno wzburzyły fanów tego konkursu. Głos zabrała także po raz kolejny pominięta Sara May.

Opowieść o Józefie Mackiewiczu we Wrocławiu


W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Eberhardtem, autorem książki "Pisarz dla dorosłych: opowieść o Józefie Mackiewiczu.". Filia Biblioteki 34, ul. Wyszyńskiego 75 we Wrocławiu 11 czerwca 2010 r., o godz. 17.

Znamy szczegóły fabuły "Piratów z Karaibów 4"


W zeszłym tygodniu na Hawajach rozpoczęły się zdjęcia do "Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides", czwartej odsłony przygód Jacka Saprrowa. Tymczasem studio Disneya zdecydowało się ujawnić szczegóły dotyczące fabuły filmu.

Michael Jackson zostanie pochowany na cmentarzu w Glendale


W czwartek, 3 września, Michael Jackson zostanie pochowany na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park w Glendale, w Kalifornii. Pogrzeb artysty odbędzie się wyłącznie w obecności jego rodziny i zaproszonych przyjaciół.

Skaczące pudle, rap i łzy na scenie, czyli wszystkie występy z piątego odcinka "Mam talent!"


Kolejny odcinek "Mam talent!" dostarczył widzom wielu niezapomnianych wrażeń. Casting w Poznaniu zapamiętamy z pewnością na długo - nie tylko dzięki kilku świetnym występom, ale przede wszystkim dzięki 11-letniej Agacie Wietrzyckiej, która swoim zachowaniem potrafiła do łez wzruszyć twardą i surową zazwyczaj Agnieszkę Chylińską. Zapraszamy do przypomnienia sobie tego, co działo się w sobotni wieczór!

Eurowizja 2010: "dzika karta" dla Nefer


Formacja Nefer to kolejny zespół, który weźmie udział w koncercie finałowym krajowych eliminacji konkursu Piosenki Eurowizji 2010. Zespół otrzymał bowiem "dziką kartę" uprawniającą do uczestnictwa w tej rywalizacji

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.