Dwie płyty remiksów Hey


28 maja ukaże się nowe dzieło grupy Hey. Zespół zdradził właśnie szczegóły zestawu "Re-Murped".

Uma Thurman była bliska porzucenia aktorstwa ze względu na dzieci, ale postanowiła walczyć i ratować swoją karierę. Grupa Iron Maiden uruchomiła tajemniczy licznik. Jessica Simpson postanowiła powrócić do marzenia z lat dziecięcych i ponownie zajęła się muzyką. Artystka pracuje właśnie nad kolejnym albumem.Bohaterem kolejnego filmu Danny'ego Boyle'a będzie bezręki alpinista Aron Ralston. Już od dzisiaj można kupić film "Krwawe walentynki" w ramach akcji "Z kina na DVD". Można go również wygrać w naszym konkursie. Pokazem specjalnym filmu "Generał Nil" rozpoczął się w czwartek, 19 listopada, w Koninie 19. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty". Do niedzieli widzowie obejrzą 12 obrazów i na zakończenie wybiorą najlepszy z nich.

27 marca 2010 roku film Grzegorza Korczaka "Droga" zostanie zaprezentowany w ramach festiwalu In-Edit Brasil, Festival Internacional do Documentário Musical w sekcji Brasil.doc prezentującej niezależne produkcje przedstawiające śmiałe muzyczne projekty.

ABC ogłosiło, że pracuje nad nowym sitcomem - "Mr. Sunshine". W roli głównej wystąpi Matthew Perry. Najwyraźniej równo 5 lat przyjdzie fanom czekać na nowy album The Strokes. Wokalista Julian Casablancas zapowiedział właśnie, że dzieła należy spodziewać się na początku 2011 roku.

Obraz pt. "Handlarz cudów" w reżyserii Bolesława Pawicy i Jarosława Szkody zdobył nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę wieczorem w Koninie (Wielkopolska) 19. Przeglądzie Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty". Grupa Golden Life w związku z 20-leciem działalności artystycznej przygotowała nowy singel. Nagranie zatytułowane jest "Granice". Krakowscy policjanci znaleźli 9 starodruków z XVIII i XIX wieku, prawdopodobnie kradzionych - poinformował w środę PAP Michał Kondzior z zespołu prasowego małopolskiej policji.W piątek, 22 stycznia, w drugą rocznicę śmierci Heatha Ledgera, ale kino! zaprasza na wieczór, podczas którego pokaże dwa filmy z udziałem aktora, "Zakochana złośnica" i "Casanova" oraz dokument "Portrety. Heath Ledger". Album "Magia del tango" popularnego akordeonisty, Marcina Wyrostka, znalazł się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Zooey Deschanel wystąpi gościnnie u boku swojej siostry Emily w serialu "Kości".

Tim Burton czaruje widzów


W najbliższy piątek, 5 marca, na ekrany kin Orange IMAX trafi trójwymiarowa "Alicja w krainie czarów" - najnowsza produkcja jednego z najoryginalniejszych współczesnych reżyserów, Tima Burtona.

Padł pierwszy milion w polskich "Milionerach"!


W niedzielnym odcinku teleturnieju "Milionerzy", padł pierwszy milion w polskiej edycji tego programu! Zwycięzcą okazał się 27-letni mieszkaniec Szczecina, Krzysztof Wójcik.

Multikino święci triumfy


Multikino zamknęło pierwszy kwartał 2010 z najlepszymi wynikami finansowymi w swojej ponad dziesięcioletniej historii.

Carey Mulligan w "My Fair Lady"?


Wciąż nie wiemy czy Carey Mulligan ("Była sobie dziewczyna") wystąpi w ramake'u musicalu "My Fair Lady". Najpierw informację o jej roli potwierdziła scenarzystka Emma Thompson, potem zdementowała ją sama zainteresowana.

"Ekipa": jeszcze dwa sezony, a potem film?


Amerykański serial komediowy "Ekipa" doczeka się jeszcze dwóch sezonów, po czym powstanie film pełnometrażowy - twierdzi producent wykonawczy, Mark Wahlberg.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice