The Hives: EP-ka pełna coverów


Zespół The Hives szykuje nowy album. Wcześniej jednak fani doczekają się EP-ki.

We Francji wybuchł spór z powodu filmu o Aleksandrze Dumasie, ponieważ w postać pisarza, który miał korzenie afrykańskie, wcieli się biały aktor - Gerard Depardieu. Krytycy tego wyboru uważają, że literata powinien zagrać aktor będący Mulatem. Dżej Dżej, lider zespołu Big Cyc dołączył do artystów polskiej sceny muzycznej, którzy wspomagają Kasię Sobczyk toczącą walkę z nowotworem. Na deskach Och Teatru, prowadzonego przez Krystynę Jadnę i Marię Seweryn, pod koniec lutego wystąpiła Justyna Steczkowska, śpiewająca piosenki piosenki z płyty "Alkimja", zawierającej utwory z różnych stron świata.Rachel McAdams jest główną kandydatką do roli przeciwniczki Człowieka-Pająka w filmie "Spider-Man 4". 12 czerwca, podczas sobotniego koncertu na Sweden Rock Festival, muzycy szwedzkiego Watain oddali hołd największej legendzie metalu ze swojego kraju - kultowemu Bathory. Podobnie jak przed rokiem, swój jedyny koncert w Polsce amerykańska grupa Mi Ami zagra w krakowskim klubie Re. Występ będzie można zobaczyć już w niedzielę, 23 maja.

Sir Andrew Lloyd Webber, najpopularniejszy musicalowy kompozytor Wielkiej Brytanii, wyleczył raka prostaty.

Pojawiła się pierwsza fotografia grobu Michaela Jacksona. Miejsce ostatniego spoczynku "króla popu" udekorowane jest kwiatami, listami i innymi darami od żałobników. Jesienna ramówka Planete to przede wszystkim filmy dokumentalne z festiwalu Planete Doc Review. Widzowie będą mogli obejrzeć portrety gwiazd i artystów, filmy o egzotycznych wyprawach, drapieżnych zwierzętach i sporcie.

W czwartek, 3 grudnia, gościem pokoju Muzyka na czat.onet.pl będzie zespół Sofa. Początek rozmowy o godzinie 15. Brytyjska wokalistka Lily Allen planuje odpocząć od śpiewania. Niebawem do sklepów trafi album ze ścieżką dźwiękową do serialu "Majka". Już dziś w serwisie Muzyka.onet.pl możesz posłuchać utworu "SMS", kończącego każdy odcinek serialu.Amerykańska formacja Hellyeah zakończyła nagrania drugiej płyty "Stampede". 22 maja na warszawskim Torwarze wystąpi zespół The Prodigy. Bilety na koncert właśnie trafiły do sprzedaży W poniedziałek, 24 maja ukaże się nowa płyta amerykańskich punków z Dirty Tactics. Nowych utworów grupy na żywo będziemy mogli posłuchać w Polsce pod koniec czerwca.

Znamy skład wielkiego finału WOŚP


Gwiazdami największego koncertu XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska, Ewelina Flinta i grupa Ira. Artyści pojawią się 10 stycznia na Placu Defilad w Warszawie.

Polacy kochają Stinga


Najnowszy, inspirowany okresem zimowym album Stinga, jest w ostatnim tygodniu najchętniej kupowaną przez Polaków płytą.

Dennis Iliadis z mściwym nowojorskim duchem


Dennis Iliadis zajmie się reżyserią thrillera "Pay the Ghost".

Christina Aguilera: Seksowna mama. Zobacz!


Christina Aguilera, która wychowuje 2-letniego syna Maksa wraz z mężem Jordanem Bratmanem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuła się sexy. Autorka przeboju "Dirrty" pragnie także, aby jej syn dorastał rozumiejąc to, że kobietom wolno wyrażać na co dzień swoją seksualność.

Dla kogo muzyczny Paszport?


Łukasz Rostkowski - L.U.C. - został laureatem Paszportu "Polityki" w kategorii muzyka popularna.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice