"Odwróceni": polska mafia od 15 października w TVN7


Już od 15 października w każdy czwartek około godziny 22.30 będziemy mogli oglądać serial "Odwróceni" w telewizji TVN7.

Tuż po premierze swojej płyty "VOCAbuLarieS" na koncert w Zabrzu (29 kwietnia) przyjedzie słynny wokalista jazzowy Bobby McFerrin. Chaz Bono, jeszcze do niedawna córka gwiazdy pop Cher, opowiada o zmianie płci. "Chemia" Pawła Łozińskiego zdobyła nagrodę za najlepszą reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu Filmów o Prawach Człowieka – One World w Pradze.Wielki wizjoner kina Terry Gilliam - gościem festiwalu Plus Camerimage (28 listopada - 5 grudnia) - jego najnowszy film "Parnassus" walczy o Złotą Żabę. Amerykański superproducent Timbaland opowiada o artystach, których zaprosił do współpracy przy albumie "Shock Value II". Muzyk w samych superlatywach wypowiada się o 17-letniej Miley Cyrus. Dwa przedstawienia "Biesów" Dostojewskiego w realizacji Andrzeja Wajdy - w wykonaniu artystów z moskiewskiego Teatru Sowriemiennik - odbędą się w dniach 27 i 28 kwietnia w stołecznym Teatrze Polskim, w ramach 30. Warszawskich Spotkań Teatralnych.

Ridley Scott wyreżyseruje kinową wersję brytyjskiego serialu "Red Riding".

Pieśni skomponowane przez Fryderyka Chopina w wykonaniu uczniów znanej sopranistki Teresy Żylis-Gara zostaną wykonane w sobotę w radziejowickim pałacu podczas pierwszego z cyklu koncertów "Chopin w Radziejowicach". Występ będzie dedykowany śpiewaczce z okazji 80. rocznicy urodzin - poinformował w imieniu organizatorów Gustaw Puchała. 50 Cent obsadził Vala Kilmera w nowym filmie na podstawie swojego scenariusza.

Najnowsza część "Piratów z Karaibów" będzie pozbawiona jednego istotnego elementu - Karaibów. "Spotkania na krańcach świata" niezwykły film dokumentalny Wernera Herzoga, nominowany do Oscara w 2009 roku w kategorii "Najlepszy Film Dokumentalny", będzie można zobaczyć tylko w telewizyjnej Dwójce już w maju. Badania na temat historii Żydów warszawskich, wydawanie publikacji i tekstów źródłowych oraz organizowanie debat i wystaw, a także nagranie płyty i produkcję filmu zapowiedziano podczas środowej konferencji "Żydzi Warszawy-Warszawa Żydów", zorganizowanej w Warszawie.Fading Colours, topowy zespół polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, zagra w Warszawie 9 grudnia, a nie jak wcześniej planowano 10. W kwietniu ukaże się w Polsce najnowszy album muzyka i producenta Bonobo "Black Sand". Płyta dostępna będzie w niskiej cenie. Minister spraw zagranicznych Francji, Bernard Kouchner uznał za "osobliwe" nowe oskarżenie pod adresem Romana Polańskiego. Wątpliwości w tej sprawie nie kryli też obecny i były minister kultury: Frederic Mitterrand i Jacques Lang.

Damian Lewis w filmie o zbiegach z kolonii karnej


Aktor zagra w filmie przygodowym "Man is Wolf to Man".

Dzieje sióstr zakonnych w PRL - Książką Historyczną Roku


Książka "Siostry zakonne w obozach pracy w PRL w latach 1954-1956" Agaty Mirek z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, została najlepszą książką naukową opisującą losy Polski i Polaków w okresie XX w., wyróżnioną w drugiej edycji konkursu "Książka Historyczna Roku" o nagrodę im. Oskara Haleckiego.

Porywista Furia


"Halny" - to tytuł nowej EP-ki blackmetalowców z katowickiej Furii.

"Katyń" w ukraińskiej telewizji


Ukraińska telewizja państwowa pokaże w poniedziałek film "Katyń" Andrzeja Wajdy. Jego emisję zaplanowano 40 dni po katastrofie polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka Maria.

Jack White chce powrotu The White Stripes


Jack White ma nadzieję, że już niebawem rozpocznie z Meg prace nad nowym albumem The White Stripes.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice