Noel Gallagher dobrze się bawi solo


Noel Gallagher przygotowuje się do nagrania albumu solowego.

22 czerwca 2010 roku do sklepów trafią aż dwa nowe materiały wrocławskiej formacji Öszibarack. Gwiazda filmu i musicalu Julie Andrews powróciła na brytyjską scenę po 30 latach. Posiadająca tytuł szlachecki aktorka dała jednorazowy koncert w londyńskiej hali 02 Arena. Ruszyła sprzedaż biletów na polski koncert Tokio Hotel. Zespół wystąpi 14 marca w hali Atlas Arena w Łodzi.W maju do sprzedaży trafi płyta nagrana w hołdzie dla Davida Bowie. Piosenki artysty zaśpiewali m.in. Carla Bruni, Duran Duran i MGMT. Krakowski Festiwal Filmowy, którego 50. edycja będzie miała miejsce w dniach 31 maja - 6 czerwca, już od kilku lat mocno otwiera się na profesjonalistów filmowych. Pod nazwą Industry Zone kryją się Krakowskie Targi Filmowe, Dragon Forum oraz szereg wydarzeń przeznaczonych dla obecnych na festiwalu przedstawicieli branży filmowej. Szalonej Żaby nie trzeba nikomu przedstawiać. Chyba wszyscy pamiętają niebieskiego stwora pędzącego na wyimaginowanym motorze. Już teraz możecie zobaczyć Crazy Frog w nowym wydaniu.

19 kwietnia w Polsce ukaże się płyta Joe Goddarda, członka formacji Hot Chip. Dzieło nosi tytuł "Harvest Festival".

Dennis Hopper jest śmiertelnie chory. Aktor nie jest w stanie poddać się chemioterapii i podjąć dalszej walki z rakiem. Telewizja Polsat zamierza najprawdopodobniej reaktywować "Idola" – poinformował "Super Express". Gwiazdami nowej edycji programu miałyby być Edyta Górniak i Kasia Cichopek.

Pojawiła się szansa na uratowanie serialu "Prawo i porządek". Kasowy przebój Jamesa Camerona, choć prześcignął "Titanica" pod względem ilości sprzedanych biletów, nie zdołał zdyskontować jego oscarowego sukcesu. Zaledwie trzy statuetki Amerykańskiej Akademii rozczarowały fanów "Avatara". Ze względu na trwającą do niedzieli żałobę narodową termin nadsyłania zgłoszeń do eliminacji w konkursie "trendy" na Sopot TOPtrendy został przedłużony do 25 kwietnia włącznie.Władze województwa małopolskiego chcą, aby minister kultury wpisał dwie samorządowe instytucje kultury do Państwowego Rejestru Muzeów. Wpis taki jest potwierdzeniem wysokiego poziomu działalności merytorycznej muzeum oraz unikatowości gromadzonych zbiorów. - Byłem wyluzowany, myślałem, że może aż za bardzo, ale przynajmniej nie zabrakło mi potem języka w buzi - Mateusz Dembek opowiada portalowi INTERIA.PL o kulisach występu w "Mam talent". 29 listopada w "Co za tydzień" dwaj znani aktorzy, Maciej Zakościelny i Jacek Braciak, wystąpią w nietypowej dla siebie roli.

50 Cent na Coke Live Music Festival 2009: jestem królem hip-hopu


"Jestem królem hip-hopu. Na zawsze" - powiedział 50 Cent w wywiadzie udzielonym na Coke Live Festival 2009. Raper był gwiazdą drugiego dnia krakowskiej imprezy.

Wizyta prof. Gezy Vermesa w Polsce


Geza Vermes, wybitny węgierski biblista, światowej sławy znawca żydowskich dziejów i kultury, w dniach 28 oraz 30 października odwiedzi Polskę.

"Najlepszy film o Muppetach" w prezencie na Gwiazdkę


"Muppety", które twórcy skromnie nazywają najlepszym filmem wszech czasów, trafią do kin w okolicach Bożego Narodzenia 2011 roku. W obsadzie znajdzie się plejada pluszowych i ludzkich gwiazd.

Ponad 370 autorów pojawi się na 13. Targach Książki w Krakowie


Ponad 370 autorów zapowiedziało udział w 13. Targach Książki w Krakowie, które odbędą się między 5 a 8 listopada. Uczestnictwo w targach potwierdziło prawie 470 wystawców z Polski oraz Belgii, Irlandii, Niemiec, a nawet Indii.

Dark Funeral w Polsce


W połowie kwietnia szwedzki Dark Funeral, jedna z najpopularniejszych skandynawskich grup blackmetalowych, pojawi się na dwu koncertach w Polsce.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice