Raper obraził nauczycieli. Wideo


Za utwór "Je*** Trzynastka" wulgarnie opisujący grono pedagogiczne gimnazjum nr 13 w Legnicy 18-letni raper Łukasz P. trafi na ławę oskarżonych.

Czołowa postać światowego panteonu gitarzystów rockowych, ale także wokalista, kompozytor i tekściarz - Richie Kotzen po raz pierwszy zagra w Polsce już w najbliższy weekend i zaraz po nim. Universal Pictures i Working Title szykują kolejną część szpiegowskiej komedii "Johnny English" -donosi magazyn "Variety". W roli agenta służb specjalnych po raz drugi zobaczymy Rowana Atkinsona. Grupa Sabaton zaplanowała na czerwiec dwa koncerty w Polsce. Zespół wystąpi w Warszawie oraz we Wrocławiu.W czwartek, 4 marca w Warszawie wystąpi trio Mizrachi. Koncert odbędzie się z okazji święta Purim. Duchowi przywódcy hinduizmu nalegają na producentów nowego filmu z Julią Roberts, by skonsultowali się ze znawcami kultury indyjskiej. Wszystko po to, by ekranizacja bestsellerowej powieści Elizabeth Gilbert "Jedz, módl się i kochaj" prezentowała prawdziwy obraz życia w hinduskim aśramie. W sztokholmskiej filharmonii tegoroczni laureaci nagrody Nobla w pięciu dziedzinach odebrali w czwartek z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa medale oraz dyplomy.

John Frusciante w liście do fanów potwierdził odejście z Red Hot Chili Peppers. Amerykański zespół wraca po ponad dwuletniej przerwie, ale już bez kluczowego ogniwa.

15-letnia Dakota Fanning ("Wojna światów") w swym najnowszym filmie "The Runaways" miała do zagrania pierwszą w aktorskiej karierze lesbijską scenę. Z okazji przypadającego w tym roku 65-lecia pracy artystycznej Andrzeja Łapickiego Teatr Narodowy w Warszawie przygotowuje wieczór jubileuszowy poświęcony artyście. Uroczystość odbędzie się 2 marca.

Już za kilka godzin poznamy laureatów tegorocznych Oscarów. Zapraszamy na śledzenie wraz z nami gali, na którą zwrócone są oczy całego świata. Stefania Grodzieńska - pisarka, aktorka estradowa, tancerka - została pochowana we wtorek na warszawskich Powązkach Wojskowych. Grodzieńską żegnali rodzina, przyjaciele oraz artyści, m.in. Magda Umer, Alina Janowska, Irena Santor, Grażyna Barszczewska. W poniedziałek, 8 marca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Gwiazda za abonament". Tym razem wystąpią Kayah & Royal String Quartet.W piątek, 22 stycznia, w drugą rocznicę śmierci Heatha Ledgera, ale kino! zaprasza na wieczór, podczas którego pokaże dwa filmy z udziałem aktora, "Zakochana złośnica" i "Casanova" oraz dokument "Portrety. Heath Ledger". W sieci można zobaczyć najnowszy teledysk składu Smagalaz, który nagrywa dla wytwórni Wielkie Joł. Paula Abdul nie wystąpi jednak w serialu "Ugly Betty".

Konferencja "Żydzi Warszawy - Warszawa Żydów"


Badania na temat historii Żydów warszawskich, wydawanie publikacji i tekstów źródłowych oraz organizowanie debat i wystaw, a także nagranie płyty i produkcję filmu zapowiedziano podczas środowej konferencji "Żydzi Warszawy-Warszawa Żydów", zorganizowanej w Warszawie.

Następca Bonda i Bourne'a?


Czy "Largo Winch" to godny następca Jamesa Bonda i Jasona Bourne'a? Porównanie bohatera filmu Jerome'a Salle'a do słynnych filmowych agentów należy traktować jak "dobry żart" - przekonuje jeden z recenzentów.

Muariolanza gra "Nosferatu"


Już w sobotę, 31 października, Muariolanza zagra w katowickim kinoteatrze Rialto. Będzie to koncert improwizowany, z muzyką na żywo dla słynnego filmu niemego "Nosferatu. Symfonia grozy" z 1922 r.

Polacy bez Grammy


Nie udało się "ekipie" Antoniego Wita zdobyć tegorocznej nagrody ani za wykonanie symfonii Szymanowskiego, ani za "Utrenję" Pendereckiego. Zwycięzcy tych kategorii to James Levine i dyrygowana przez niego Boston Symphony Orchestra za "Ravel: Daphnis et Chloe" i Michale Tilson Thomas z orkiestrą za wykonanie Symfonii nr 8 Mahlera.

Robert Downey Jr. z Beyoncé w nowej wersji "Narodzin gwiazdy"


Robert Downey Jr. jest głównym kandydatem do roli w nowej wersji musicalu "Narodziny gwiazdy". Aktor miałby partnerować Beyoncé Knowles.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice