Muariolanza gra "Nosferatu"


Już w sobotę, 31 października, Muariolanza zagra w katowickim kinoteatrze Rialto. Będzie to koncert improwizowany, z muzyką na żywo dla słynnego filmu niemego "Nosferatu. Symfonia grozy" z 1922 r.

Gonjasufi i Three Trapped Tigers to kolejni artyści, którzy potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w Katowicach. George Strait zagra jedną z ról w obrazie "A Pure Country Gift". Heavymetalowa formacja Grand Magus ze Szwecji wyda latem piąty album "Hammer Of The North"."Za każdym razem jesteśmy bardzo ciepło przyjmowani na próbach. Widać, że podoba im się nasz utwór" - mówi Marcin Mroziński przed półfinałem Konkursu Eurowizji. Spore zainteresowanie wzbudza choreografia występu Polaka - kluczowym rekwizytem są tutaj... jabłka. Premiera filmu "Nic osobistego" w reżyserii Urszuli Antoniak, zaplanowana na 16 kwietnia, odbędzie się zgodnie z planem. W poniedziałek, 19 kwietnia, nakładem Lou&Rocked Boys, ukaże się piąty album zespołu Koniec Świata - "Oranżada". Materiału można już posłuchać w serwisie MySpace.

Sytuacja w Aerosmith zmienia się jak w kalejdoskopie. Steven Tyler, który wcześniej nie odpowiadał na telefony kolegów, niespodziewanie pojawił się na koncercie zespołu.

Podczas zdjęć do filmu "Chłopcy z Ferajny" aktorzy Robert De Niro i Ray Liotta poznali prawdziwych gangsterów, którzy ubiegali się o role dla siebie. Patrycja Markowska, Piotr Kupicha, Renata Przemyk, Robert Gawliński, Stanisław Sojka oraz Halina Frąckowiak wzięli udział w finałowym koncercie VI Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Wystąpili na scenie pod Wieżą Ratuszową na krakowskim Rynku Głównym razem ze zwycięzcami przeglądu.

Renee Zellweger zaśpiewa piosenkę Boba Dylana w swoim najnowszym filmie "My Own Love Song". Organizatorzy ujawnili, kto rozgrzeje publiczność przed koncertami formacji Wishbone Ash w Polsce. Będzie to wschodząca gwiazda bluesa The Jimmy Bowskill Band. Majątek Michaela Jacksona zwiększył się o ponad miliard dolarów po śmierci gwiazdora 25 czerwca zeszłego roku - mówią szacunki, o których pisze portal BBC News.Już w ten weekend ekipa "Mam talent!" ponownie wyrusza w Polskę w poszukiwaniu talentów. Trzeci sezon show na antenie TVN wprawdzie dopiero jesienią, ale przejechanie całej Polski i przesłuchanie przyszłych gwiazd, wymaga czasu. Pierwsi swoją szansę dostaną mieszkańcy Śląska. Grupa Behemoth zakończyła właśnie zdjęcia do najnowszego teledysku, realizowanego do utworu "Alas , Lord Is Upon Me". Agata Młynarska poprowadzi wspólnie z Krzysztofem Ibiszem nowe show Polsatu. Tym samym to koniec duetu Ibisz-Cichopek - donosi dziennik "Fakt".

Lady GaGa planuje rock-operę


Lady GaGa polubiła aktorstwo.

Wyprawy marzeń z Pascalem


Seria albumów Wydawnictwa Pascal "Wyprawy marzeń" prezentuje odległe regiony i kraje, o których marzy każdy człowiek ciekawy świata, a które ze względu na odległość i koszty wyprawy nie są dostępne dla wszystkich turystów. Właśnie ukazuje się pierwszy album serii: Elżbiety Dzikowskiej "Wyprawy marzeń. Indie".

Fall Out Anthrax: Miesiąc miodowy supergrupy


The Damned Things to nazwa nowej rockowo-metalowej supergrupy, w składzie której znajdziemy muzyków m.in. Anthrax i Fall Out Boy.

Buldog: koncert promujący nową płytę


W sobotę, 27 marca w warszawskim klubie Hybrydy wystąpi Buldog. Zespół będzie promował swoją nowa płytę, zatytułowaną "Chrystus miasta".

Oskarżyciele chcą powrotu Polańskiego


Przedstawiciele prokuratury okręgowej w Los Angeles ponowili we wtorek, 30 marca, żądanie, by Roman Polański wrócił do USA i stanął przed sądem. Zaprzeczyli zarzutom obrony o ukrywanie informacji i oskarżyli prawników Polańskiego o tworzenie fałszywego obrazu konfliktu.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem RODO w swojej firmie oraz przeprowadzeniem szkoleń w tym zakresie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeprowadzamy szkolenia Mielec oraz szkolenia Sandomierz na terenie firmy klienta. Dzięki temu możesz uniknąć kłopotów związanych z wydelegowaniem pracowników swojej firmy. Dzięki temu, że nasze szkolenia Mielec przeprowadzimy w siedzibie twojej firmy, nie będziesz narażony na dodatkowe koszty związane z przeszkoleniem pracownika. Jeśli chcesz przeprowadzić takie szkolenia Sandomierz również możesz umówić się ze specjalistami z naszej firmy. Dodatkowo możemy również przeprowadzić szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola.