Slyde w klubie Karmel


Gościem kolejnej edycji Stereo Stock będzie Londyńczyk Jason Cohen (znany też jako Laidback), producent i didżejski reprezentant duetu Slyde. Impreza odbędzie się 4 grudnia w warszawskim klubie Karmel (ul. Kredytowa 6).

Książka "O kapłaństwie, celibacie i małżeństwie z rozsądku", która jest owocem rozmowy Aliny Petrowej-Wasilewicz z ojcem Joachimem Badenim (najstarszym obecnie dominikaninem) została nominowana do tegorocznej edycji nagrody im. Ks. Józefa Tischnera. We wtorek, 23 marca na scenie klubu Palladium Aga Zaryan zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Looking Walking Being". Nowy krążek Renaty Przemyk trafi do sprzedaży 13 listopada. Tylko w Onet.pl utwory z najnowszej płyty Renaty Przemyk przed premierą. Codziennie zapraszamy do wysłuchania kolejnych piosenek z płyty "Odjazd".Ciało Michaela Jacksona jest według doniesień prasowych przechowywane w Kalifornii; zostało zamrożone w oczekiwaniu na pochówek. Wojciech Siemion, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych, zmarł w sobotę, 24 kwietnia. Miał 82 lata. Mickey Rourke zamierza zdobyć Oscara przed przejściem na emeryturę.

Bilety na marcowy koncert Rammstein w Polsce, dostępne dotychczas jedynie w sprzedaży internetowej, od 30 października będzie można kupić również w punktach sprzedaży.

W swoim nowym teledysku "Obsessed'' piosenkarka przebrana za rapera odpowiada na ostatnie ataki Eminema. Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty Killing Joke. Legenda post-punku i industrialu w ramach "30th Anniversary Tour" dwukrotnie zagra w Polsce. Zespół wystąpi 27 kwietnia w katowickim Mega Clubie ,a dzień później w warszawskim Palladium. Trasa związana jest z wydaniem nowego albumu grupy zapowiedzianego na 2010 rok.

Formacja Bad Religion po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. Punk rockowa legenda wystąpi 17 sierpnia w warszawskim Parku Sowińskiego w ramach nowego warszawskiego festiwalu rockowego. Dwie Złote Kaczki dla Krystyny Jandy! Czytelnicy miesięcznika "Film" wybrali ją najlepszą aktorką sezonu 2008/2009 oraz królową polskiego kina historyczno-kostiumowego. Filmem roku zostały "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej. Trwa kolejny półfinał "Mam talent!", który wyłoni dwóch następnych uczestników wielkiego finału.W Brukseli rozpoczęła się w poniedziałek czwarta edycja festiwalu filmów o prawach człowieka One World Brussels. Nad organizacją festiwalu, którego pokazy odbędą się m.in. w Parlamencie Europejskim, czuwają Czesi i Polacy. Twórcy brytyjskiej opery mydlanej Coronation Street chcą zaprosić do gościnnego występu Noela Gallaghera. W przeddzień 19. Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Afryce Południowej, 7 czerwca do rąk fanów tego sportu trafi oficjalna płyta imprezy - "Listen Up! The Official 2010 FIFA World Cup Album".

Behemoth w Stodole


25 września w warszawskim klubie Stodoła wystąpi jedna z najbardziej znanych na świecie polskich grup deathmetalowych - Behemoth.

"Gotowe na wszystko" jeszcze przez kilka lat


Marc Cherry uważa, że serial "Gotowe na wszystko" mógłby pozostać na antenie jeszcze przez kilka sezonów.

Cruise i Abrams robią "MI:IV"


Tom Cruise i J.J. Abrams przygotowują się do realizacji kolejnej części "Mission: Impossible".

Za niespełna miesiąc rusza 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima


27 listopada już po raz szesnasty rozpocznie się w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima – największy w Polsce, jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych festiwali animacji na świecie.

Michael Jackson zarobił po śmierci miliard


Od śmierci Michaela Jacksona jego spadkobiercy wzbogacili się o miliard dolarów.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne także kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły dodatkowo stale na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Wszystek przypadkiem zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu

kalendarze reklamowe

lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły oraz wiecznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice